Cinsel Sağlık

Penisiniz İçin Mükemmel Prezervatifi Seçin

0
Penisiniz-İcin-Mukemmel-Prezervatifi-Secin

Doğru prezervatifi seçmek, bir koşu ayakkabısı seçmek gibidir: Genel olarak raftan körü körüne seçim yapabilirsiniz ve bu, sizi bitiş çizgisine gayet iyi ulaştıracaktır.

Ancak adımlarınıza ve ortamınıza en uygun olabilecek farklı özellikleri düşünmek için zaman ayırırsanız, yarışın keyfini çok daha fazla çıkarabildiğinizi göreceksiniz.

İnce ve Ultra İnce

Çok fazla risk almadan bir şeyler yaşamak istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz bunlar: Çoğu insan ultra ince prezervatiflerden memnun kalır. Çoğu çift için, daha ince koruyucu, prezervatifsiz bir duyguya daha yakın bir zevk anlamına gelir. Endişelenmeyin: Tüm kondomlar aynı titiz testlerden geçer, bu nedenle daha ince olması daha az koruma anlamına gelmez.

Geciktiricili

Penis başınızı seksin zevklerine karşı daha az hassas hale getiren bir prezervatif fikri saçma gelebilir. Erken boşalma problemi olmayan çoğu erkek için bu çeşit kondomlar orgazma ulaşmalarını imkansız hale getirebilirken, 5 saatlik enerjiye eşdeğer prezervatife ihtiyaç duyan erkekler, bu kondomların uyuşturma etkilerinden hoş bir şekilde etkileneceklerdir. Geciktiricili prezervatiflerinin en mantıklı olanları ise dış katmanlarında uyarıcı etkili kayganlaştırıcı sunanlar, böylece partneriniz hızlanırken siz de orgazmınızı yavaşlatabilirsiniz. (Silky Kiss geciktiricili deneyin)

Tırtıklı, Zevk Şekilli

Tırtıklı prezervatif çeşitleri küçük çıkıntıları, tümsekleri ve ergonomik şekilleri, partnerinize daha büyük bir orgazm yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ve bunlar, bazı kadınlarla orgazmı garanti ederken, bazı kadınlar ise dokuyu rahatsız edici ve hatta tespit edilemez bulabilmekteler. Bu yüzden partnerinizin tarzı değilse çokta hayal kırıklığına uğramayın. Bu tür prezervatifler ayrıca standart tip kondomlardan daha kalındır. Bu mutlaka kötü bir şey olmasada kesinlikle dikkate alınması gereken bir şey.

Spermisitli olanlar ve spermisit kremler

Spermlerinizi yolda durdurmak için tasarlanan sperm öldürücüler, hamileliği önlemek için bazı prezervatiflere başka bir takviye ekler. Bununla birlikte, yalnızca spermisit krem kullanımı sonucu temas edilen kimyasal, günde bir kereden fazla kullanıldığında tahrişe neden olabilir ve HIV veya STD’lere karşı koruma sağlamaz. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa bu prezervatifleri kullanın ancak günün ikinci turu için bunları başka çeşitlerle değiştirmei unutmayın.

Kayganlaştırıcı ​​Yağlar

The Journal of Sexual Medicine’de 2013 yılında yapılan bir araştırma, kayganlaştırıcı ile prezervatif kullanan erkeklerin, hiç kondom kullanmayan erkekler kadar tahrik olduğunu buldu. Basitçe söylemek gerekirse, en hassas parçalarınızı latekse maruz bırakmak, ikiniz de ne kadar heyecanlı olursanız olun, sizi ve partnerinizi kurutabilir. Hangi marka alırsanız alın, su bazlı veya silikon bazlı bir kayganlaştırıcı ekleyebilirsiniz, ancak lateks ile birlikte kullanılan yağ bazlı bir kayganlaştırıcı, prezervatifinizin delinme riskini artırır. Yine de bir çok kondom kayganlaştırıcılı olarak gelir ve bazen daha fazla his verir.

Lateks İçermeyenler

Gıda alerjisi olan kişilerde olduğu gibi, latekse duyarlı erkeklerinde tahriş edici olmayan kondom seçenekleri vardır. Bazı insanlar yanlış türde kondom kullanmaktan anafilaktik şoka girebilirken, pek çok erkek ve kadın lateksle temastan kurdeşen benzeri kızarıklıklar, aşırı kuruluk ve hatta egzama gibi rahatsızlıklar geçirir.

Kaynak: dktinternational.com.tr/penisiniz-icin-mukemmel-prezervatifi-secin/

Penis Büyütme

Previous article

Erken Boşalma Hakkında Bilmediğiniz 4 Gerçek

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.