Cinsel Sağlık

Prezervatifle Seks Yaparken Çok Daha İyi Hissetmenin 5 Yolu

0
Prezervatifle-Seks-Yaparken-Çok-Daha-İyi-Hissetmenin-5-Yolu (1)

Diş ipi kullanmak gibi prezervatif kullanmak da gereklidir ama her zaman zevkli olmayan şeylerden biridir. Ancak seks eğitiminde hepimizin öğrendiği gibi, doğru kullanıldığında bir penis kılıfı sizi CYBE’lerden ve hamilelikten diğer yöntemlerden daha etkili bir şekilde koruyabilir.

Günümüzde pek çok kadın doğum kontrolü kullanıyor, bu nedenle istenmeyen bir hamilelikten daha az endişe duyuyorlar. Lakin spiraller ve haplar ve iğneler gibi yöntemler kullanıldığında kondomlar çoğunlukla unutulmaktalar.

Kadınların kondom kullanmayı atlamalarının en önemli nedeni, seksin kondomsuz daha iyi hissettirdiğini düşünmeleridir. Ama durum böyle olmak zorunda değil! İşte prezervatifleri  seksi hale getirmenin beş kesin yolu.

Erkekler genellikle “Prezervatifler lastik gibi hissettiriyor ve ten tene temastan daha rahatsız edici bir direnç var” demekteler. Neyse ki, bu ikilemin basit bir çözümü var: Kayganlaştrıcılar! Prezervatifler üzerlerinde biraz kayganlaştırıcı olsa da, daha fazlasını eklemek fiziksel duyuları artıran sürtünmeyi azaltır.

Su bazlı çeşitlerden daha kalın ve daha uzun ömürlü olan silikon bazlı bir formül denemek isteyebilirsiniz. (Lateksin bozulmasına neden olabilecek yağ içeren yağlardan uzak durun.)

Penisin başına odaklanarak bir ila üç damla uygulayın. Bu, ilk giriş noktasıdır ve seksin itme hareketi, yağı etrafa dağıtan emme benzeri bir etkiye sahiptir.

Hissiyatı prezervatifle köreltmenin iyi tarafı, erken boşalma ile mücadele eden erkeklerin yoğunluğunu azaltmasıdır, bu da onların daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur. Bu da, ödülleri topladığınız anlamına gelir.

Araştırmaların özellikle erkekler için teşvik edici olduğunu saptadığı; köpek stili ve yan yana gibi yüksek sürtünmeli pozisyonlarda kendinizi şımartabilirsiniz.

Prezervatif mucitleri halen çok meşguller  ve bazı kreasyonlarını denemeye değer. Nervürlü ve tırtıklı dokulardan (sizin zevkiniz için dış, onun için iç), ince tasarımlardan, kayganlaştırıcı akışına yardımcı olmak için oluşturulmuş kanallardan, ısıtan prezervatiflerden, titreyen prezervatiflerden, bükülmüş ve genişlemiş kafalardan ve karanlıkta parlayanlardan bahsediyoruz. Herkes için bir şeyler var!

Dokulu prezervatifler, vajina duvarına daha etkili bir şekilde sürtünebildikleri için kadınlara çekici gelebilir. Bu kesinlikle akılda tutulması gereken bir durum.

Anın sıcağında olduğunuzda, yapmak istediğiniz son şey bir sperm kalecisi için banyoya koşmak, paketini açmak ve joystick’inize takmaktır.

Çözüm: Kondomu komodininizde tutun ve hemen takın. Ön sevişmeye dahil edin, böylece bir kesinti yerine akışın bir parçası gibi hissedin. Partnerinizin ağız becerisine bağlı olarak, lastiği penisine yuvarlamak için ağzını kullanmasını deneyebilirsiniz.

Diğer seçenekler: Partnerinizin Göğsünün üzerine oturun böylece siz kaydırırken seksi bir görüntü elde etsin. Son olarak , partneriniz kendisini sizin ağzına konumlandırabilir ve partneriniz kondomu takarken sizde üzerinize düşeni yapabilirsiniz. Bunu güvenli ve seksi bir 69 olarak düşünün.

Prezervatifler zevkinize zarar veriyorsa, hissettiğiniz baskı miktarını artırmak için belirli hareketleri deneyin. Bacaklarınız birbirine daha yakın, G-Whiz veya Deniz Kabuğu ile misyonerlik yapmanızı önerebiliriz.

Bu değişiklikler ve pozisyonlar, seks sırasında vajinanızın boyutlarını geçici olarak değiştirerek vajinal kanalı daraltır ve/veya kısaltır. Sonuç olarak, penisi içinizde daha büyük ve daha sıkı hissedecek, bu da hissi artıracaktır.

Ria Taktırmadan Önce Sormanız Gereken Altı Soru

Previous article

Adet Döneminiz Boyunca Korunmasız Seks yaparsanız Hamile Kalabilir misiniz?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.