Genel Sağlık

HER 3 KİŞİDEN 1’İ BEL VE BOYUN AĞRISI ÇEKİYOR

0
bel ve boyun agrisi

Bel ve boyun ağrıları her geçen gün artış gösteriyor. Araştırmalar, son yıllarda yaklaşık her 3 kişiden 1’inin boyun, sırt ve bel ağrıları yaşadığını ortaya koyuyor.

Uzmanlar, ağrıların bazı meslek gruplarında daha sık görüldüğünü belirtirken, vücudun ergonomisine tam uyum sağlamayan uyku ürünleri tercihlerinde de bu durumun yaşandığını belirtiyor. Bu kapsamda, İşbir Yatak son teknolojiyle ürettiği medikal destek sistemlerini tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. Geliştirilen ürünler, baş ve boyun bölgesinin desteklenmesinin yanı sıra bel, bacak, basen ve sırt bölgesine de sağladığı uyum ile maksimum konfor sağlıyor. 

 YANLIŞ ÜRÜN SEÇİMİ UYKU SAĞLIĞINI OLUMSUZ ETKİLİYOR

Kaliteli, derin ve kesintisiz uykunun sağlıklı bir yaşam için önemli olduğuna dikkat çeken İşbir Holding Ceo’su Metin Gültepe, “Uyku doğduğumuz andan itibaren hayatımızın önemli bir parçası olarak fiziksel ve zihinsel süreçlerimizde büyük önem arz ediyor. Gün içerisinde, yaşadığımız zorlukların bir kısmı biz fark edemesek de iyi bir uyku almamamızdan kaynaklanıyor. Bel, sırt ve boyun ağrılarında yaşanan artışların her geçen gün arttığını görüyoruz. Bu sorunlara neden olan faktörlerin başında gelen çevresel etkenlerin yanı yetersiz dolgu malzemesi kullanılan ve kişinin ergonomisine tam uyum sağlamayan yanlış yastık seçimleri de bulunuyor. Türkiye’nin Yatak Uzmanı İşbir Yatak olarak geliştirdiğimiz medikal destek sistemleri de bu sorunların önüne geçerek sağlıklı ve kaliteli bir uyku imkanı sağlıyor. Üretmiş olduğumuz ürünler, ayrıca hipoalerjenik yapısı sayesinde kullanıcılarına ekstra rahatlık sunuyor. Bel ve boyun yastıklarının dışında, masa başında çalışanlar için doğru oturma formu sağlayacak ürünler ve oturma zorluğu yaşayan bireyler için de pek çok seçenek bulunuyor” dedi.

 AÇIK HÜCRELİ VİSCO TEKNOLOJİSİ MAKSİMUM RAHATLIK SAĞLIYOR

 İşbir Yatak tarafından geliştirilen medikal destek sistemleri; yaşanabilecek sırt, bel ve kas ağrılarının önlenmesine yardımcı oluyor. Açık hücreli visco teknolojisi kullanılan medikal destek sistemleri vücut ısısı ve basıncına duyarlı olduğu için vücudunuzun özelliklerine göre tepki vermesini sağlanıyor. Açık hücreli visco teknolojisi kullanılan ürünler, baş ve boyun bölgesinin yanı sıra bel, bacak, basen ve sırt bölgesi için de maksimum rahatlık sunuyor

 

Gençlerde Tiroid Nodülü ve Tiroid Kanseri Görülme Sıklığı Artıyor!

Previous article

Kene Isırığı Kırmızı Et Alerjisi Yapıyor!

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.